MILWAUKEE PH 600 Kalem Tipi Ph Metre

  • Kullanılabilirlik: Stokta var

Milwaukee'nin ekonomik test cihazları hızlı ve güvenilir pH, EC veya TDS değerlerini ölçmek için kullanımı kolay ve düşük maliyetli cihazlardır. Elektrik iletkenliğinin ölçülmesi, sudaki tuz veya çözünmüş katıların (TDS) miktarını...

FİYAT TEKLİFİ ALIN !

Milwaukee'nin ekonomik test cihazları hızlı ve güvenilir pH, EC veya TDS değerlerini ölçmek için kullanımı kolay ve düşük maliyetli cihazlardır. Elektrik iletkenliğinin ölçülmesi, sudaki tuz veya çözünmüş katıların (TDS) miktarını kontrol etmenin en iyi kolay yoludur. Milwaukee, çok düşük iletkenlik düzeylerinden çok yüksek iletkenliğe sahip çözümleri ölçmenize olanak tanıyan bir dizi cep ph metresi olarak bilinir.

Tüm EC / TDS test cihazları sıcaklık değişimini otomatik olarak telafi eder. PH 600, akvaryum pazarı için özel olarak tasarlanmış bir pH test cihazıdır. Kalibrasyon prosedürü çok basit ve hızlıdır. Bu test cihazı, 1 noktalı manuel kalibrasyon, ± 0.1 pH hassasiyeti ve 0.0 ila 14.0 pH aralığına sahiptir. PH600, kalibrasyon tornavida, piller ve talimatlar ile birlikte blister ambalaj halinde tedarik edilir.

Teknik Özellikler
pH Aralığı: 0.0... 14.0 pH
pH Çözünürlüğü: 0.1 pH
pH Doğruluğu: ±0.1 pH
pH Kalibrasyonu: Tek noktadan manuel
Pil Tipi: 1.5V (3)
Pil Ömrü: 700 saatlik kullanım süresi
Çevre Koşulları: 0... 50 ºC, maksimum %95 bağıl nem                                                                             
Boyutlar: 150 x 30 x 24 mm
Ağırlık: 85 g

Bir değerlendirme yazın

Not:HTML tercüme edilmemiştir!
    Kötü           İyi

ilgili ürünler

Etiketler: cep tipi ph metre, milwaukee ph metre, taşınabilir ph metre cihazları